Lijn 573 Leerdam Station - Gorinchem Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 573 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied (2007-2018) |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 11 december 2016 t/m 8 december 2018 |
Voorganger(s) | 73 |
Opvolger(s) | Geen |
Frequenties
| |
Spits | zie lijn 73 |
Dal | zie lijn 73 |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | zie lijn 73 |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 573 reed van Leerdam via Asperen, Heukelum en Spijk naar Gorinchem.
Dienstregeling
- Deze lijn voerde de belbusritten van lijn 73 uit.
- Van maandag- tot en met zaterdagavond werd pas vanaf 20:30 uur gereden.
Route
Halte | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Recht van ter Leede | ||
Leerdam, Doctor Cornelis Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Asperen, Kerkweg | ||
Asperen, Gruttersdam | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Asperen, Baronie | ||
Asperen, Drostlaan | ||
Heukelum, Kasteel Heukelum | ||
Heukelum, Gragtdijk | ||
Heukelum, Voorste Gewind | ||
Heukelum, Appeldijk | ||
Spijk, Lingegemaal | ||
Spijk, Uswente | ||
Spijk, Zuiderlingedijk 103 | ||
Spijk, Zuiderlingedijk/Postbus | ||
Spijk, Spijkerbak | ||
Spijk, De Lindehof | ||
Spijk, Postkantoor | ||
Gorinchem, Multatulistraat | ||
Gorinchem, Marconiweg | ||
Gorinchem, Dominee G.H. Kerstenlaan | ||
Gorinchem, Winkelcentrum Nieuw Dalem | ||
Gorinchem, Bachlaan | ||
Gorinchem, Fortes Lyceum | ||
Gorinchem, Glacis | ||
Gorinchem, Flank | ||
Gorinchem, Walstraat | ||
Gorinchem, Merwedekanaal | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
Lijn 573 ontstond op 11 december 2016 als nieuw lijnnummer voor de belbusritten van lijn 73.
Met ingang van 9 december 2018 ging deze lijn over naar de concessie Achterhoek-Rivierenland en werd daarbij opgeheven.