Lijn O12 Mettmann, Ratinger Straße - Neanderthal S-Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 okt 2018 om 18:01 (Regenmaker heeft de pagina Lijn O12 Metzkausen Ratinger Straße - Neanderthal Bahnhof hernoemd naar Lijn O12 Mettmann, Ratinger Straße - Neanderthal zonder een doorverwijzing achter te laten)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn O12 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn, KVGM |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mettmann |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn O12 rijdt van Metzkausen via Mettmann West naar Neanderthal.
Route
Halte | ||
Metzkausen, Ratinger Straße | ||
Metzkausen, Kantstraße | ||
Metzkausen, Metzkauser Straße | ||
Metzkausen, Hassel | ||
Metzkausen, Kibbenheide | ||
Metzkausen, Am Hügel | ||
Metzkausen, Florastraße | ||
Mettmann, Siedlung Kaldenberg | ||
Mettmann, Dresdener Straße | ||
Mettmann, Danziger Straße | ||
Mettmann, Posener Straße | ||
Mettmann, Karpendeller Weg | ||
Mettmann, Oderstraße | ||
Mettmann, Ruhrstraße | ||
Mettmann, Siegstraße | ||
Mettmann, Champagne | ||
Mettmann, Lerchenweg | ||
Neanderthal, Bahnhof |