Lijn 17 Münster, Krögerweg - Kinderhaus Schulzentrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 jan 2018 om 23:10
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 17 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Concessie | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G Solaris Urbino G |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van Münster Gewerbegebiet Höltenweg via Hauptbahnhof, Zentrum en Zentrum Nord naar Kinderhaus.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden er extra ritten (3x/uur) van het Hauptbahnhof naar de Salzmannstraße. In de middag rijdt er een enkele extra ritten van de Landwirtschaftskammer naar het Hauptbahnhof.
- In de daluren wordt soms het traject tussen de Krögerweg en het Hauptbahnhof slechts 1x/uur bediend.
Route
Halte | ||
Münster, Krögerweg | ||
Münster, Bonifatiusweg | ||
Münster, Schmitz Kühlken | ||
Münster, Kesslerweg | ||
Münster, Höltenweg | ||
Münster, Gautzsch | ||
Münster, Trauttmansdorffstraße | ||
Münster, Schuckertstraße | ||
Münster, Geister Landweg | ||
Münster, Siemensstraße | ||
Münster, Robert Bosch Straße | ||
Münster, Umgehungsstraße | ||
Münster, AGRAVIS | ||
Münster, Fundfahrrad Station | ||
Münster, Westfalen AG | ||
Münster, Stadtwerke/Hafen | ||
Münster, Hansaring | ||
Münster, Von Steuben Straße | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Hörstertor | ||
Münster, Kolpingstraße | ||
Münster, Pumpenhaus/Lublinring | ||
Münster, Deutsche Rentenversicherung | ||
Münster, Anton Bruchausen Straße | ||
Münster, Bezirksregierung II | ||
Münster, Haltepunkt Zentrum Nord | ||
Münster, Joseph König Straße | ||
Münster, Landwirtschaftskammer | ||
Münster, Nevinghoff | ||
Münster, Wienburgstraße | ||
Münster, Schleebrüggenkamp | ||
Münster, Provinzial Süd | ||
Münster, Regina Protmann Straße | ||
Münster, Salzmannstraße | ||
Münster, Am Burloh | ||
Münster, Heidkamp | ||
Münster, Idenbrockplatz | ||
Münster, Kinderhaus Schulzentrum |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Op lijn 17 werd voortaan altijd de snelle variant via Hörstertor naar Zentrum Nord gereden. Tussen Zentrum Nord en Kinderhaus wordt de bediening van een aantal haltes van lijn 15 overgenomen.
Op 1 augustus 2017 werden de vijf verkeersverbonden in Westfalen samengevoegd tot één tariefverbond met de naam Westfalen Tarif.
Op 8 januari 2018 werd de halte Nevinghoffstraße hernoemd in Nevinghoff, de halte Nevinghoff in Landwirtschaftskammer en de halte Mühlenfeld in Pumpenhaus/Lublinring.