Lijn 2 Lelystad, De Landerijen - Kustwijk
Buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Lelystad |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Irisbus Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van Lelystad De Landerijen via Waterwijk, Ziekenhuis, Station Centrum, Gondel, Punter en Jol naar Kustwijk.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt er tussen 18:00 en 20:00 uur 2x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
- Zaterdagochtend wordt 2x/uur gereden en zaterdagmiddag buiten de vakanties wordt de frequentie verhoogd naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Lelystad, Duinbeek | ||
Lelystad, Zwartezeestraat | ||
Lelystad, Oostzeestraat | ||
Lelystad, Slotenlaan | ||
Lelystad, Politiebrug | ||
Lelystad, Ziekenhuis | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Schouwbrug | ||
Lelystad, Botterbrug | ||
Lelystad, Gondel Zuid | ||
Lelystad, Gondel Noord | ||
Lelystad, Punter | ||
Lelystad, Punter Zuid | ||
Lelystad, Winkelcentrum Jol | ||
Lelystad, Jol West | ||
Lelystad, Galjoenbrug | ||
Lelystad, Oostvaardersbrug |