Lijn 43 Rotterdam, Rotterdam Centraal - Caïrostraat
Versie door Geert (overleg | bijdragen) op 9 feb 2010 om 15:53 (Lijn 43 Rotterdam, Centraal Station - Caïrostraat hernoemd naar Lijn 43 Rotterdam, Rotterdam Centraal - Caïrostraat: Centraal Station -> Rotterdam Centraal)
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | spitsbus |
Materieel | Citaro, Alliance |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
RET-lijn 43 is een spitsbus die van station Rotterdam Centraal naar Bedrijvenpark Noord-West rijdt. De route loopt via de Beukelsbrug. Tussen Centraal Station en de Beukelsbrug wordt niet gestopt bij tussenliggende haltes. Deze lijn valt onder de concessie Rotterdam stadsvervoer en is een zogenaamde Special.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Beukelsbrug | ||
Rotterdam, Schuttevaerweg | ||
Rotterdam, Bornissestraat | ||
Rotterdam, Keenstraat | ||
Rotterdam, Amstelstraat | ||
Rotterdam, Lyonstraat | ||
Rotterdam, Innsbruckweg | ||
Rotterdam, Vareseweg | ||
Rotterdam, Singaporestraat | ||
Rotterdam, Kiotoweg | ||
Rotterdam, Caïrostraat |