Lijn 679 De Valk Coöperatie - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 aug 2017 om 15:10 (Regenmaker heeft pagina Lijn 679 De Valk Coörperatie - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein hernoemd naar Lijn 679 De Valk Coöperatie - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein)
Buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Van de Broek/Van Mil Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 20 augustus 2017 |
Voorganger(s) | 679 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 679 rijdt van De Valk via Wekerom, Harskamp en Kootwijkerbroek naar Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt naar Amersfoort gereden en in de middagspits naar De Valk.
Route
Halte | ||
De Valk, Coörperatie | ||
De Valk, School met de Bijbel | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, A.G. Wijersweg | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Kootwijkerdijk | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Nachtegaalweg | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Amersfoort, Hoornbeeck/Van Lodenstein |
Geschiedenis
Op 20 augustus 2017 kwam het eindpunt in De Valk te liggen bij de halte Coörperatie in plaats bij de Gereformeerde Gemeente.