Lijn 653 Gulpen Busstation - Maastricht Academisch Ziekenhuis
Voormalige belbuslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Regio | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/avond (per richting, doordeweeks) |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 653 reed van Gulpen via Margraten en Cadier en Keer naar Maastricht.
Route
Halte | ||
Gulpen, Busstation | ||
Gulpen, Rijksweg | ||
Gulpen, De Del | ||
Ingber, Ingber | ||
Margraten, Weg naar Reijmerstok | ||
Margraten, Veiling | ||
Margraten, Rijksweg 27 | ||
Margraten, Militair Kerkhof | ||
Honthem, Honthem | ||
Cadier en Keer, Blankenberg | ||
Cadier en Keer, Kerkstraat | ||
Cadier en Keer, Vendelstraat | ||
Cadier en Keer, Limburgerstraat | ||
Cadier en Keer, Missiehuis | ||
Maastricht, Akersteenweg/Oude Molenweg | ||
Maastricht, Burg. Kessensingel Noord | ||
Maastricht, Burg. Kessensingel Zuid | ||
Maastricht, Veldstraat | ||
Maastricht, Academisch Ziekenhuis | ||
Maastricht, Forum MECC | ||
Maastricht, Paul Henri Spaakplein | ||
Maastricht, Randwijcksingel/Limburglaan | ||
Maastricht, Bonnefantenmuseum | ||
Maastricht, Av. Ceramique/Sphinxlunet | ||
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
Maastricht, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1997/1998 kreeg de nieuwe lijn 53 ook gezelschap van een lijntaxi, deze kreeg het lijnnummer 653 en ging de minder rendabele ritten vervangen.
In de ochtendspits ging één rit van Gulpen naar Maastricht rijden, die vervolgens verder reed naar het Station. Van maandag t/m vrijdagavond reed één rit per richting van/tot het AZM in aansluiting op het avondbezoekuur. Op zaterdag en zondag reed deze nieuwe lijn niet.