Lijn 41 Katwijk Vuurbaak - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 41 reed van Katwijk via Rijnsburg, Oegstgeest en Leiden naar Leiderdorp.
Enkele late avondritten en alle ritten op zondag reden vanuit Katwijk niet verder dan station Leiden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Katwijk, Vuurbaak | ||
Katwijk, Duinoord | ||
Katwijk, Raadhuis | ||
Katwijk a/d Rijn, Sandtlaan | ||
Rijnsburg, Christinalaan | ||
Rijnsburg, Frederiksoord | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Leiderdorpse Brug | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |
Geschiedenis
Op 14 december 2008 werd het lijnennet op de assen Leiden - Katwijk/Noordwijk aangepast. De lijnen 31, 40 t/m 42 werden allen opgeheven. Voor de trajecten binnen Leiden waren de nieuwe lijnen 11, 12 en 13 het alternatief. Vanaf station Leiden Centraal waren de nieuwe lijnen 36, 37 en 38 naar Katwijk het alternatief en de lijnen 40 en 44 voor de richting Noordwijk.