Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Amersfoort
|
1 |
Centraal Station - Soesterkwartier - Isselt |
|
2 |
Centraal Station - Hoogland - Nieuwland |
|
3 |
Centraal Station - Nieuwland - Calveen - Vathorst |
|
4 |
Centraal Station - Schothorst - Zielhorst - Kattenbroek |
|
5 |
Centraal Station - Centrum - Kruiskamp - Schothorst - Zielhorst - Vathorst |
|
6 |
Centraal Station > Centrum > Rustenburg > Liendert > Centraal Station |
|
7 |
Centraal Station > Centrum > Liendert > Rustenburg > Centraal Station |
|
8 |
Centraal Station - Leusderkwartier - Vermeerkwartier - Randenbroek - Schuilenburg |
|
9 |
Centraal Station - Bergkwartier - Leusderkwartier - Dorrestein |
|
19 |
Centraal Station - Begraafplaats Rusthof |
|
Stadsdienst Woerden
|
3 |
Station (zuid) - Ziekenhuis - Molenvliet - Schilderskwartier - Centrum - Station (noord) |
|
4 |
Station (noord) - Centrum - Schilderskwartier - Molenvliet - Ziekenhuis - Station (zuid) |
|
Stadsdienst Soest
|
21 |
Station Zuid - Smitsveen - Soesterveen - 't Hart - Soestdijk Noord |
|
Streekbussen
|
50 |
Utrecht - De Bilt - Zeist - Driebergen - Doorn - Leersum - Amerongen - Elst - Rhenen - Wageningen |
[1]
|
56 |
Amersfoort - Soesterberg - Huis ter Heide - Zeist - Driebergen - Doorn - Cothen - Wijk bij Duurstede |
|
70 |
Amersfoort - Soest - Soestdijk - Lage Vuursche - Hilversum |
|
71 |
Soest - Soesterberg |
|
72 |
Spakenburg - Bunschoten - Baarn - Soestdijk |
|
73 |
Soestdijk - Baarn - Eemnes |
|
74 |
Amersfoort - Soest |
|
75 |
Amersfoort - Stoutenburg - Leusden |
Spitsbus
|
76 |
Amersfoort - Bunschoten - Spakenburg |
|
77 |
Amersfoort - Leusden (Zuid) |
|
78 |
Amersfoort - Leusden (Noord) |
|
80 |
Amersfoort - Leusden - Woudenberg - Scherpenzeel - Renswoude - Veenendaal |
|
81 |
Veenendaal - Elst - Amerongen - Leersum - Doorn - Driebergen |
|
82 |
Amersfoort - Leusden - Woudenberg - Maarsbergen - Maarn - Doorn |
|
83 |
Driebergen - Zeist - Austerlitz - Woudenberg - Scherpenzeel - Renswoude - Veenendaal |
|
87 |
Wageningen - Rhenen - Veenendaal |
|
104 |
Woerden - Linschoten - Montfoort |
|
105 |
Woerden - Linschoten - Willeskop - Oudewater |
|
106 |
Gouda - Haastrecht - Vlist - Polsbroek - Benschop - IJsselstein |
|
120 |
Amsterdam - Abcoude - Baambrugge - Loenersloot - Loenen a/d Vecht - Nieuwersluis - Breukelen - Maarssen - Utrecht |
|
121 |
Hilversum - Loosdrecht - Loenen a/d Vecht - Vinkeveen - Mijdrecht - Amstelhoek - Uithoorn |
|
122 |
Weesp - Nigtevecht - Loenen - Vreeland |
|
126 |
Amsterdam Zuidoost - Abcoude - Vinkeveen - Wilnis - Mijdrecht |
|
128 |
Utrecht - De Meern - Harmelen - Woerden |
|
130 |
Uithoorn - Amstelhoek - Mijdrecht - Vinkeveen - Breukelen |
|
141 |
Woerden - Kamerik - Wilnis - Mijdrecht |
|
143 |
Breukelen - Kockengen - Teckop - Kamerik - Woerden |
|
180 |
Gouda - Haastrecht - Oudewater - Willeskop - Montfoort - Heeswijk - Achthoven - De Meern - Utrecht |
|
195 |
Rotterdam - Krimpen a/d IJssel - Lekkerkerk - Bergambacht - Schoonhoven - Lopik - Benschop - IJsselstein |
|
Spitsbussen
|
46 |
Wijk bij Duurstede - Cothen - Langbroek - Doorn - Driebergen - Zeist |
|
276 |
Amersfoort - A28 - Utrecht (De Uithof - Rijnsweerd) |
|
280 |
Utrecht - Montfoort - Oudewater |
|
295 |
Rotterdam - Krimpen a/d IJssel - Lekkerkerk - Bergambacht - Schoonhoven - Lopik - IJsselstein - Utrecht |
|
296 |
Amersfoort - A28 - Utrecht (De Uithof - Rijnsweerd) |
|
299 |
Leusden - A28 - Utrecht (De Uithof - Rijnsweerd) |
|
Buurtbussen
|
503 |
Eemdijk - Bunschoten - Spakenburg - Nijerk |
|
505 |
IJsselstein - Lopikerkapel - Lopik - Cabauw - Schoonhoven - Vlist - Polsbroek - Oudewater - Woerden |
|
526 |
Uithoorn - Amstelhoek - De Hoef - Mijdrecht - Vinkeveen - Nieuwer ter Aa - Breukelen |
|
Schoolbussen
|
603 |
Eemdijk - Spakenburg - Bunschoten - Nijkerk |
|
623 |
Utrecht (De Uithof) - Amersfoort |
|
641 |
Uithoorn - Amstelhoek - Mijdrecht - Wilnis - Kamerik - Woerden |
|
642 |
Mijdrecht - Wilnis - Kamerik - Woerden |
|
646 |
Mijdrecht - Wilnis - Kamerik - Woerden - Gouda |
|
647 |
Uithoorn - Amstelhoek - Mijdrecht - Wilnis - Kamerik - Woerden - Gouda |
|
656 |
Amersfoort - Amersfoort |
|
680 |
Rhenen - Veenendaal - Ederveen - Renswoude - Scherpenzeel - Woudenberg - Leusden - Amersfoort |
|
681 |
Utrecht - Amersfoort |
|
682 |
Houten - Nieuwegein - Amersfoort |
|
683 |
Rhenen - Veenendaal - Ederveen - Renswoude - Woudenberg - Hoevelaken |
|
684 |
Utrecht - Amersfoort - Hoevelaken |
|
690 |
Rhenen - Elst - Veenendaal - Renswoude - Scherpenzeel - Woudenberg - Leusden - Amersfoort |
|
695 |
Wijk bij Duurstede - Cothen - Langbroek - Doorn - Maarsbergen |
|