Lijn 40 Genk Station - Maaseik Van Eycklaan
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:57 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Schoolbuslijn 40 in België Bekijk de voormalige lijnen 40 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-4x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag (alleen woensdag) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 40 rijdt vanaf Genk via Bree naar Maaseik.
Route
De lijnvoering van deze lijn is vrij ingewikkeld. Kijk op de website van De Lijn of in het busboekje voor de exacte ritten en routes.
Route is niet compleet.
Halte | ||
Genk, Station | ||
Genk, Shopping Center | ||
Zwartberg, Galopinstraat | ||
Waterschei, Mijn | ||
Genk, College | ||
Waterschei, Bascule | ||
As, Zevenhuizen | ||
As, Kerk | ||
Opglabbeek, Dorpsplein | ||
Bree, Sint-Jacobstraat | ||
Bree, Busstation | ||
Gruitrode, Centrum | ||
Gruitrode, Royerplein | ||
Neerglabbeek, Weg naar Opitter | ||
Opitter, Dorp | ||
Tongerlo, Brug | ||
Tongerlo, Kerkhofstraat | ||
Tongerlo, Bosstraat | ||
Tongerlo, Veestraat | ||
Tongerlo, De Erven | ||
Tongerlo, Processieweg | ||
't Hasselt, Kerk | ||
Tongerlo, Vogelsdonk | ||
Tongerlo, Klaverblad | ||
't Hasselt, Kiezel | ||
Kinrooi, Luitestraat | ||
Kinrooi, Breeërsteenweg | ||
Kinrooi, Molenweg | ||
Kinrooi, Heilig Grafinstituut | ||
Kinrooi, Dorpsplein | ||
Kinrooi, Leuerbroek | ||
Kinrooi, Jettenweg | ||
Maaseik, ‘t Gremelslo | ||
Maaseik, Venweg | ||
Maaseik, Campus H en R | ||
Maaseik, Pieter Geunsstraat | ||
Maaseik, Verloren Kost | ||
Maaseik, Stationsstraat | ||
Maaseik, Plantage | ||
Maaseik, Van Eycklaan |