Lijn 611 Oude Wetering Lisserweg - Leiderdorp Visser 't Hooft lyceum
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:45 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 611 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ochtendspits) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 611 rijdt van Oude Wetering via Roelofarendsveen, Rijpwetering en Oud Ade naar Leiderdorp.
Route
Halte | ||
Oude Wetering, Lisserweg | ||
Oude Wetering, Brug | ||
Oude Wetering, Bruggestraat | ||
Oude Wetering, Watergang | ||
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel | ||
Roelofarendsveen, Stationsstraat | ||
Roelofarendsveen, De Lasso | ||
Nieuwe Wetering, Rotonde | ||
Rijpwetering, Ripselaan 6 | ||
Rijpwetering, Koppoellaan | ||
Rijpwetering, Paardebrug | ||
Rijpwetering, H.P. van der Poellaan | ||
Oud Ade, R.K. Kerk | ||
Oud Ade, Molenbrug | ||
Oud Ade, Vennemeer | ||
Oud Ade, Lange Brug | ||
Oud Ade, Kapteijn | ||
Leiderdorp, Leyhof | ||
Leiderdorp, Visser 't Hooft lyceum |
Geschiedenis
Lijn 611 ontstond op 30 mei 1999 na de algemene fusie waaruit uiteindelijk Connexxion ontstond. De route is in al die jaren nauwelijks gewijzigd.