Lijn B8 Rotterdam Centraal Station - Spijkenisse De Akkers
Nachtbuslijn B8 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Bus Rotterdam |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1-3x/uur |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn B8 rijdt van Rotterdam een grote lus via Hoogvliet en Spijkenisse.
In beide nachten begint om 06.06 en 06.31 een rit op de Binnenban in Hoogvliet, deze ritten komen daar aan als BOB7.
Route
Halte | ||
↓ | Rotterdam, Centraal Station | |
Rotterdam, Weena | ||
Hoogvliet, Gaarde | ||
Hoogvliet, Binnenban | ||
Hoogvliet, Sprong | ||
Spijkenisse, Eerste Heulbrugstraat | ||
Spijkenisse, Lepelaarhoek | ||
Spijkenisse, Sternhoek | ||
Spijkenisse, Baljuwlaan | ||
Spijkenisse, Akkersweg | ||
↓ | Spijkenisse, De Akkers | |
Spijkenisse, Oberonweg | ||
Spijkenisse, Dreef | ||
↓ | Spijkenisse, Heemraadlaan | |
Spijkenisse, Beukenlaan | ||
Spijkenisse, Iepenlaan | ||
Spijkenisse, Rivierlaan | ||
Spijkenisse, Joke Smitlaan | ||
Spijkenisse, Winkelcentrum Maaswijk | ||
Spijkenisse, Bosboom Toussaintlaan | ||
Spijkenisse, Annie van Hattemstraat | ||
↓ | Spijkenisse, Metro Centrum | |
↓ | Rotterdam, Centraal Station |