Lijn 178 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation
Buslijn 178 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 178 rijdt van Dordrecht via 's-Gravendeel en Maasdam naar Heinenoord.
's Ochtends wordt naar Dordrecht en 's middags wordt naar Heinenoord gereden.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
's-Gravendeel, Provincialeweg N217 | ||
Maasdam, Provincialeweg N217 | ||
Heinenoord, Busstation |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 juli 2012 toen de voormalige lijn 168 doorgetrokken werd naar Rotterdam Zuidplein en nog slechts in de spitsrichting ging rijden. De ritten in de tegenspits tussen Dordrecht en Heinenoord v.v. werden overgenomen door de nieuwe lijn 178.