Lijn 400 Sourbrodt Gare - Sankt Vith An den Linden
Streekbuslijn 400 in België Bekijk de voormalige lijnen 400 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 3x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 400 rijdt van Sourbrodt via Weywertz, Faymonville, Schoppen, Moderscheid, Heppenbach, Valender, Meyerode en Medell naar Sankt-Vith.
In de spitsrichting wordt gemiddeld elk uur gereden, soms elke twee uur. In de ochtendspits rijdt één toegevoegde rit naar Medell B.W. In de daluren is de frequentie zeer onregelmatig.
Route
Halte | ||
Sourbrodt, Gare | ||
Sourbrodt, Promopack | ||
Elsenborn, Haus Cremer | ||
Elsenborn, Kaltherherbergstraße | ||
Weywertz, Sourbrodterstraße | ||
Weywertz, Brückberg | ||
Weywertz, Hausnr. 26 | ||
Weywertz, Neuer Weg | ||
Weywertz, Kirche | ||
Weywertz, Café Zur Alten Linde | ||
Weywertz, Haus Bouillon | ||
Weywertz, Kreuzung | ||
Faymonville, Maison Pfeiffer | ||
Faymonville, Antönchen | ||
Faymonville, Pont | ||
Faymonville, Café Maréchal | ||
Faymonville, Chapelle Saint-Hubert | ||
Schoppen, Haus Lenz | ||
Schoppen, Haus Thome | ||
Schoppen, Kreuzung | ||
Schoppen, Friedhof | ||
Moderscheid, Nr. 90 | ||
Moderscheid, Kapelle | ||
Moderscheid, Nr. 50 | ||
Moderscheid, Kreuzung | ||
Heppenbach, Nr. 25 | ||
Heppenbach, Kirche | ||
Heppenbach, Halenfeld | ||
Valender, Werether Weg | ||
Valender, Nr. 30 | ||
Valender, Kirche | ||
Meyerode, Eichenhardt | ||
Meyerode, Kreuz | ||
Meyerode, Kirche | ||
Medell, Elektrische Kabine | ||
Medell, B.W. | ||
Medell, Gemeindehaus | ||
Medell, Kapelle | ||
Medell, Denkmal | ||
Medell, Kirche | ||
Medell, Nr. 27 | ||
Medell, Hochkreuz | ||
Medell, Nr. 163 | ||
Meyerode, Ameler Straße 105 | ||
Meyerode, Walleroder Straße | ||
Sankt-Vith, Gendarmerie | ||
Sankt-Vith, Vielsalmer Straße | ||
Sankt-Vith, An den Linden | ||
Sankt-Vith, Maria Goretti | ||
Sankt-Vith, Bischöfliche Schule |