Lijn 8 Leeuwarden, Autobusstation NS - De Hemrik
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 29 jan 2013 om 17:49 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=8 |vervoerder=FRAM |materieel= Den Oudsten B79, Den Oudsten B86, Hainje Duvedec |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_spits=2x/uur |frequ…')
Voormalige buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B79, Den Oudsten B86, Hainje Duvedec |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 8 reed van het Autobusstation NS naar De Hemrik. Alleen de ritten in de ochtend en middagspits werden met 'grote' bussen gereden, voor de overige ritten moest er gebeld worden met de Leeuwarder Taxi Cantrale die dan het vervoer regelde. Voor deze lijn was ook een speciaal tarief van toepassing.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Autobusstation NS | ||
Leeuwarden, Planetenlaan | ||
Leeuwarden, Jupiterweg | ||
Leeuwarden, Orionweg | ||
Leeuwarden, Uranusweg | ||
Leeuwarden, Plutoweg | ||
Leeuwarden, Neptunusweg | ||
Leeuwarden, Autobusstation NS |