Lijn 157 Schagen Station NS - Den Helder Station NS
Voormalige buslijn 157 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 3-4x/dag |
Lijn 157 reed van Schagen via Oude Sluis, Wieringerwaard, Anna Paulowna, Breezand en De Kooy naar Den Helder.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Schagen, Station | ||
Oude Sluis, Oude Sluis | ||
Wieringerwaard, Wieringerwaard | ||
Kleine Sluis, Kleine Sluis | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Breezand, Bloemenlaan | ||
De Kooy, Kooysluis | ||
Den Helder, Torplaan | ||
Den Helder, Station |