Lijn 49 Cens Eglise - La Roche Quai de l'Ourthe
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 49 in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 49 rijdt van Cens via Mousny, Ortho, Herlinval, Warempage, Ortho, Hubermont, Roupage, Thimont en Bousson naar La Roche.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Cens naar La Roche Athénée en in de middagspits retour, behalve op woensdag: dan rijdt de retourrit tot Ortho.
- Op maandag, dinsdag en donderdag rijdt de dalrit van Ortho naar La Roche Centrum en retour rond het middag, op andere dagen van Tresfontaines naar La Roche en retour naar Wimbay.
- In de vakantieperioden rijdt de bus niet via La Roche Athénée.
Route
Halte | ||
↓ | Tresfontaines, Centre | |
Wyompont, Maison Debarsy | ||
Wyompont, Pont | ||
Wyompont, Route de Berguème | ||
Berguème, La Boissine | ||
Berguème, Centre | ||
Ortheuville, N4 | ||
Baoncofy, N4 | ||
↑ | Wimbay, Centre | |
Baconfoy, N4 | ||
Ortheuville, N4 | ||
Berguème, Centre | ||
Berguème, La Boissine | ||
Wyompont, Route de Berguème | ||
Wyompont, Pont | ||
Wyompont, Maison Debarsy | ||
Tresfontaines, Centre | ||
Cens, Quatre Vents | ||
Cens, Eglise | ||
Erneuville, Grand Garde | ||
Erneuville, Chapelle | ||
Erneuville, Chemin de Beaulieu | ||
Beaulieu, Chapelle | ||
Mousny, Route d'Ortho | ||
Mousny, Abreuvoir | ||
Floumont, Moulin de Floumont | ||
Ortho, Route de Bertogne | ||
Ortho, Eglise | ||
Ortho, Route de Bertogne | ||
Floumont, Centre | ||
Warempage, Eglise | ||
Herlinval, Centre | ||
Warempage, Centre | ||
Warempage, Poteau | ||
Nisramont, Eglise | ||
Ortho, Piromont | ||
Hubermont, Centre | ||
Buisson, Ferme Colignon | ||
Roupage, Carrefour | ||
Thimont, Centre | ||
Buisson, Eglise | ||
Buisson, Route d'Hives | ||
Hives, Route de Buisson | ||
Hives, Café Flament | ||
La Roche, Val de Bronze | ||
La Roche, Quai de l'Ourthe | ||
La Roche, Quai du Gravier | ||
↑ | La Roche, Athénée | |
La Roche, Quai du Gravier | ||
↓ | La Roche, Quai de l'Ourthe |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2019 werd de ochtendrit vanuit Cens in La Roche ingekort tot het Athénée en rijdt niet meer door naar het Centrum.