Lijn 21 's-Heerenhoek Tolplein - Baarland Schansstraat
Voormalige buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 19 januari 2014 |
Opvolger(s) | 196, 197 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | Zie lijn 421 |
Lijn 21 reed van 's Heerenhoek via Driewegen, Ellewoutsdijk en Oudelande naar Baarland.
Route
Halte | ||
's-Heerenhoek, Tolpein | ||
Ovezande, Plataanweg | ||
Driewegen, Station | ||
Driewegen, Korteweg | ||
Driewegen, Smitsweg | ||
Driewegen, Van Tilburghstraat | ||
Driewegen, De Koekoek | ||
Ellewoutsdijk, Grindweg | ||
Ellewoutsdijk, Zwinweg | ||
Oudelande, Iseweg | ||
Oudelande, Tolhoekweg | ||
Oudelande, Wilhelminastraat | ||
Oudelande, Lindestraat | ||
Baarland, Schansstraat |
Busroute
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Bij aanvang van de nieuwe concessie Midden-Zeeland op 14 december 2008 werden de belbusritten op maandag t/m zaterdag overdag omgezet in vaste ritten met een 8-persoonsbusje.
Ter verduidelijking van het lijnennet werden de belbusritten op zondag met ingang van 9 december 2012 afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 421.
Op 20 januari 2014 werd het lijnennet in de Zak van Zuid-Beveland geherstructureerd, de streekbussen kwamen grotendeels te vervallen en de nieuwe buurtbussen 196 ('s Heerenhoek - Borssele - Ellewoutsdijk) en 197 ('s Heerenhoek - Oudelande - Baarland) namen de route gedeeltelijk over met dezelfde frequenties.