Lijn 155 Alkmaar Station - Sint Maarten Gemeentehuis
Voormalige buslijn 155 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 26 mei 1979 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 155 reed van Alkmaar via Sint Pancras, Broek op Langedijk, Scharwoude, Oudkarspel, Kalverdijk en Dirkshorn naar Sint Maarten.
Op maandag t/m zaterdag overdag werd 2x/uur tot Noord-Scharwoude gereden, slechts één rit per uur reed verder naar Sint-Maarten.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Rode Dorp | ||
Alkmaar, De Oldenburgh | ||
Alkmaar, 't Wuiver | ||
Alkmaar, Achterweg | ||
Sint Pancras, Mezenstraat | ||
Broek op Langedijk, Twuyverweg | ||
Broek op Langedijk, Postkantoor | ||
Zuid-Scharwoude, Prinsengracht | ||
Noord-Scharwoude, Spoorstraat | ||
Oudkarspel, Ambachtsdijk | ||
Kalverdijk, Café Quax | ||
Dirkshorn, Hornhoeve | ||
Stroet, Stroet | ||
Sint Maarten, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 27 mei 1979 werd de lijn met behoud van route en dienstregeling verlengd naar Schagen. De frequentie in de spitsuren en op zaterdag werd verhoogd naar 4x/uur, in de daluren werd de frequentie echter verlaagd naar 2x/uur.