Lijn 611 Amsterdam Hagedoornplein - Marken Minneweg
Buslijn 611 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Scania OmniLink, Scania A30 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 611 rijdt van Amsterdam via Broek in Waterland naar Monnickendam.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Marken naar Amsterdam
- In de middagspits rijden twee ritten van Amsterdam naar Monnickendam en één rit van Monnickendam naar Amsterdam. De rit van Monnickendam naar Amsterdam start op de Nieuwpoortslaan.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Hagedoornplein | ||
Amsterdam, Kraaienplein | ||
Amsterdam, Havikslaan | ||
Amsterdam, Hamerstraat | ||
Amsterdam, Merelstraat | ||
Amsterdam, Rode Kruisstraat | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Schouw, Splitsing | ||
Broek in Waterland, Kruisweg | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Grote Kerk | ||
Monnickendam, Nieuwpoortslaan | ||
Monnickendam, Ringshemmen | ||
Monnickendam, 't Spil | ||
Monnickendam, Pierebaan | ||
Monnickendam, Swensborch | ||
Monnickendam, Pierebaan | ||
Monnickendam, 't Spil | ||
Monnickendam, Ringshemmen | ||
Monnickendam, Nieuwpoortslaan | ||
Monnickendam, C. Dirkszlaan | ||
Monnickendam, Bereklauw | ||
Zuiderwoude, Gouw | ||
Zuiderwoude, Dijkeinde | ||
Uitdam, Aansluiting Markerdijk | ||
Marken, Kerkbuurt/Centrum | ||
Marken, Minneweg |