Lijn 152 Julianadorp Noorderhaven - Callantsoog Seinpost
Voormalige buslijn 152 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1975 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur (niet op zondag, tot 22.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 152 reed van Den Helder via De Kooy, Breezand, Anna Paulowna, Wieringerwaard, Zijpe, Schagen en Schagerbrug naar Callantsoog.
Tussen Breezand en Callantsoog werd altijd maar 1x per 2 uur gereden. In de avonduren werd alleen tussen Den Helder en Schagen gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Julianadorp, Noorderhaven | ||
Julianadorp, Noorderhaven/Langevliet | ||
Julianadorp, Foreestweg | ||
Julianadorp, Middenvliet | ||
Den Helder, Karveelstraat | ||
Den Helder, Begraafplaats | ||
Den Helder, Station | ||
Den Helder, Nijverheidsweg | ||
Den Helder, Waterkeringsweg | ||
De Kooy, Vliegkamp | ||
De Kooy, Kooysluis | ||
Breezand, Burg. Lovinckstraat | ||
Breezand, Loopbrug Zandvaart | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Anna Paulowna, C. Keijzerlaan | ||
Anna Paulowna, Zwembad | ||
Wieringerwaard, Café Wapen van Wieringerwaard | ||
Wieringerwaard, Waiboerbrug | ||
Zijpe, Tweewegen | ||
Zijpe, Oude Sluis | ||
Zijpe, Korte Ruigeweg | ||
Zijpe, Westfriesedijk | ||
Schagen, Nes | ||
Schagen, Station | ||
Schagen, Industrieterrein | ||
Schagerbrug, Zuiderzon | ||
Schagerbrug, Buurtje | ||
Callantsoog, Buitenzorg | ||
Callantsoog, Zwanenwater | ||
Callantsoog, Seinpost |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd de lijn uitgebreid met het traject Julianadorp - Den Helder. De dienstregeling en de rest van het traject bleef ongewijzigd.