Lijn 52 Dokkum Autobusstation - Paesens
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 29 nov 2012 om 11:55 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=52 |vervoerder=FRAM |materieel=Den Oudsten |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_avond=1x/uur ('…')
Voormalige buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Den Oudsten |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.00) |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 52 reed van Dokkum naar Paesens via Wetzens, Niawier, Oosternijkerk, Nes (WD.) en Wierum. Er waren ook ritten die via Hantumhuizen reden.
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Wetzens, Wetzens | ||
Wetzens, Nieuwhuisterpijp | ||
Hantumhuizen, Hantumhuizen | ||
Ternaard, Bote Winia's Hoek | ||
Niawier, Niawier | ||
Oosternijkerk, Nijkerk | ||
Nes, Buorren | ||
Wierum, Wierum | ||
Paesens, Brug | ||
Paesens, Peasens |