Lijn 89 Wormerveer Samsonweg - Zaandam Station NS
Buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (Tot 22:00 uur) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 89 rijdt van Wormerveer via Wormer, Zaandijk en Koog a/d Zaan naar Zaandam.
In de spits- en daluren is de halte Samsonweg het begin- en eindpunt; 's avonds en in het weekend is de halte Zandweg het begin- en eindpunt.
Route
Halte | ||
Wormerveer, Samsonweg | ||
Wormerveer, Vlasblomweg | ||
Wormer, Zandweg | ||
Wormer, Rouenweg | ||
Wormer, Nieuweweg | ||
Wormerveer, Edisonstraat | ||
Wormerveer, Station | ||
Wormerveer, Warmoesstraat | ||
Wormerveer, Plein 13 | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Zaandijk, Koperslagerstraat | ||
Zaandijk, Valkstraat | ||
Zaandijk, Willem Dreeslaan | ||
Zaandijk, Beeldentuin | ||
Zaandijk, Guisweg / Zaanse Schans | ||
Koog a/d Zaan, Stationsstraat | ||
Koog a/d Zaan, Boschjesstraat | ||
Koog a/d Zaan, Verzetstraat | ||
Koog a/d Zaan, Willem Alexanderbrug | ||
Zaandam, Breedweer | ||
Zaandam, Frans Halsstraat | ||
Zaandam, Jan van Goyenkade | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Zaandam, Station |