Lijn 132 Goes Station - Zierikzee Haringvlietstraat
Buslijn 132 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes Citaro, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot Zierikzee, Sas) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 132 rijdt van Goes, via Wilhelminadorp, Kats en Colijnsplaat naar Zierikzee. In de spitsuren rijden 2 ritten tot de 'Grevelingenstraat' en deze spitsritten rijden niet in de vakanties, 's avonds rijden alle ritten tot de Sas.
Route
Halte | ||
Goes, Station NS | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Wilhelminadorp, Roodewijk | ||
Kats, Sluis | ||
Colijnsplaat, Zeelandbrug | ||
Zierikzee, De Val | ||
Zierikzee, Sas | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Scheldestraat | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Haringvlietstraat |