Lijn 682 Urk Ransuil - Zwolle Molenweg
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:01 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 682 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 682 rijdt alleen van Urk via Tollebeek, Emmeloord, Ens en Kampen naar Zwolle.
Route
Halte | ||
↓ | Urk, Ransuil | |
Urk, Winkelcentrum | ||
Urk, Vlaak | ||
Urk, Lange Dam | ||
Urk, De Noord | ||
Urk, Gemeentehuis | ||
Urk, Singel | ||
Urk, Rotholm | ||
Urk, Winkelcentrum | ||
Urk, Ransuil | ||
Urk, Urkerweg 60 | ||
Urk, Urkerdwarspad | ||
Tollebeek, Urkerweg 46 | ||
Tollebeek, Sint Hubertusplaats | ||
Tollebeek, Urkerweg 34 | ||
Emmeloord, Urkerweg 18 | ||
Emmeloord, Emmeloord - West | ||
Emmeloord, Ziekenhuis | ||
↓ | Emmeloord, Busstation | |
Emmeloord, Zuyderzee College | ||
↓ | Ens, Busstation | |
Ens, Zwartemeerweg | ||
↓ | Kampen, Station | |
Zwolle, Blaloweg / Voorsterweg | ||
Zwolle, Rieteweg | ||
↓ | Zwolle, Zwartewaterallee | |
Zwolle, Dokterspad | ||
Zwolle, Hanzecollege Dependance | ||
↓ | Zwolle, Molenweg |