Lijn 79 Zwanenburg Seevank - Aalsmeer Hortensiaplein
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:20 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 79 reed van Zwanenburg via Hoofddorp en Rijsenhout naar Aalsmeer.
Lijnvoering
Spitsuren
- 1x/uur Zwanenburg - Aalsmeer
- 1x/uur Hoofddorp
Daluren en zaterdag overdag
- 1x/uur Hoofddorp - Aalsmeer
- 1x/uur Hoofddorp
Avonden en zondag
- 1x/uur Hoofddorp
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op een later moment werd het lijnnummer gewijzigd naar 178.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zwanenburg, Seevank | ||
Zwanenburg, Essenlaan | ||
Boesingheliede, IJweg | ||
Hoofddorp, Spaarneziekenhuis | ||
Hoofddorp, Meerstede | ||
Hoofddorp, Burg. van Stamplein | ||
Hoofddorp, Arnolduspark | ||
Hoofddorp, Station NS | ||
Rijsenhout, Rijshornplein | ||
Rijsenhout, Verremeer | ||
Aalsmeer, Aalsmeerderbrug | ||
Aalsmeer, Hortensiaplein |