Lijn 135 Hoorn Station NS - Hoogwoud Gemeentehuis
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:24 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 135 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 135 reed van Hoorn via Wadway, Spanbroek en Opmeer naar Hoogwoud.
Er werd slechts 2x/uur in de spitsrichting gereden, in de tegenspits konden reizigers gebruik maken van lijn 149.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd toen gewijzigd naar 48.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Wadway, Tramweg | ||
Spanbroek, Kerk | ||
Opmeer, Busstation | ||
Hoogwoud, A. Stickerstraat | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis |