Lijn 131 Hoorn Station NS - Enkhuizen Station NS
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:21 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 131 reed van Hoorn via Zwaagdijk, Wervershoof en Andijk naar Enkhuizen.
In de spitsrichting reden er enkele versterkingsritten Hoorn en Andijk. In de daluren en op zaterdag overdag werd maar 1x/uur gereden.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd toen gewijzigd naar 42 en het leeuwendeel van de ritten reed nog maar tot Andijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Zwaagdijk, WFO/ABC | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, Kagerbos | ||
Andijk, Burg. Doumastraat | ||
Andijk, Bejaardencentrum | ||
Andijk, Veilingweg | ||
Enkhuizen, Zwaluwe | ||
Enkhuizen, De Laars | ||
Enkhuizen, Station NS |