Lijn 74 Arnhem Centraal Station - Enschede Centraal Station
Voormalige buslijn 74 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1999 t/m 5 januari 2002 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 74 reed van Arnhem via Velp, Rheden, Doesburg, Keppel, Drempt, Doetinchem, Slangenburg, Varsseveld, Lichtenvoorde, Groenlo, Eibergen en Haaksbergen naar Enschede.
Op maandag t/m zaterdag overdag werd 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur van Doetinchem naar Groenlo. In de avonduren en op zondag werd eveneens alleen tussen Doetinchem en Groenlo gereden.
Route
Richting Arnhem mocht in Velp en Arnhem alleen worden uitgestapt; richting Doesburg mocht in Arnhem en Velp alleen worden ingestapt.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein/van Muylwijkstraat | ||
Arnhem, Velperpoort NS | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huygenslaan | ||
Arnhem, Vondellaan | ||
Velp, Noordlaan | ||
Velp, Emmastraat | ||
Velp, Beekhuizenseweg | ||
Rheden, Van Heerdtplein | ||
Rheden, Oranjeweg | ||
Rheden, NH Kerk | ||
Doesburg, Koepoortwal | ||
Doesburg, Karel Doormansingel | ||
Doesburg, Meipoort | ||
Doesburg, Kraakselaan | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Hoog Keppel, Burgemeester Vrijlandweg | ||
Laag Keppel, Gouden Leeuw P+R | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Centrum | ||
Doetinchem, Bibliotheek | ||
Doetinchem, College / Veemarkt | ||
Doetinchem, Graafschap | ||
Doetinchem, Klompenfabriek | ||
Doetinchem, Zuivelweg | ||
Doetinchem, Wiltinksbrug | ||
Slangenburg, Haank | ||
Slangenburg, Kasteel Slangenburg | ||
Slangenburg, Abdij | ||
Slangenburg, Bouwhuisbrug | ||
Slangenburg, Pinnedijk | ||
Varsseveld, Boesvelderdijk | ||
Varsseveld, Bijvanckstraat | ||
Varsseveld, De Brie | ||
Varsseveld, Den Es | ||
Varsseveld, Zelhemseweg | ||
Heelweg, Radstake | ||
Harreveld, Harreveld | ||
Lichtenvoorde, Twenteroute | ||
Groenlo, Busstation | ||
Groenlo, Coöperatie | ||
Groenlo, De Sliem | ||
Hupsel, Ruiterweg | ||
Hupsel, Viersprong | ||
Hupsel, Café De Keet | ||
Hupsel, Ballastput | ||
Eibergen, Maatman | ||
Eibergen, Kievitstraat | ||
Eibergen, Viersprong | ||
Eibergen, Garage Grooters | ||
Haaksbergen, Scholtenhage | ||
Haaksbergen, Weg naar Veldmaat | ||
Enschede, Van de Zandestraat | ||
Enschede, Haaksbergerstraat | ||
Enschede, Centrum / Zuidmolen | ||
Enschede, Centraal |
Geschiedenis
De buslijn is ontstaan op een onbekende datum tussen 23 augustus 1998 en 22 augustus 1999; het traject tussen Arnhem en Doetinchem werd toen overgenomen van lijn 29.
Op 5 januari 2002 is de lijn gesplitst: lijn 29 ging rijden tussen Arnhem en Doetinchem en lijn 74 ging rijden tussen Doetinchem en Enschede.