Lijn 112 Blaricum Carpoolplaats - Amersfoort NS
Voormalige buslijn 112 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Periode | tot en met 16 juli 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 2x per ochtend, 3x per middag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 112 reed van Blaricum naar Amersfoort. 's Ochtends reed deze lijn naar Amersfoort en 's middags naaar Blaricum. Lijn 112 reed niet in de schoolvakanties.
Route
Halte | ||
Blaricum, Carpoolplaats | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Centraal Station |
Geschiedenis
Lijn 112 ontstond waarschijnlijk eind 2005, bij het ingaan van concessie Gooi- en Vechtstreek. Met ingang van 17 juli 2011 ging de nieuwe concessie Gooi- en Vechtstreek in. Er moest enorm bezuinigd worden in deze nieuwe concessie, met als gevolg dat lijn 112 werd opgeheven en er geen vervangende lijn kwam. Reizigers tussen Blaricum en Amersfoort moesten vanaf dat moment vanaf Blaricum met de buslijnen 156, 200 (alleen ochtendspits) en 320 naar Hilversum station reizen en daar overstappen op de trein, of bij Hilversum Arenapark overstappen op lijn 70.