Lijn 35 Helmond Station - Lieshout Gemeentehuis
Voormalige buslijn 35 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Buxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1990 t/m onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 35 is een voormalige Buxi van Helmond naar Lieshout via Stiphout, Croy en Aarle-Rixtel.
In de dienstregeling 1988/1989 reed lijn 19 nog op dit traject en reed in Helmond via het Ziekenhuis.
Lijn 35 reed voor het eerst op 27 mei 1990. LIjn 35 was een zogenaamde Buxi, een nieuwe belbus formule van Zuidooster. Lijn 35 werd met een 8-persoonsbus gereden. De lijn reed 1x per uur. Tussen Helmond en Stiphout reed lijn 35 samen met lijn 36. Later werd de lijn omgezet naar de nieuwe lijntaxi formule.
Voormalige route op 14 juli 1991
Halte | ||
Helmond, Station | ||
Helmond, Kasteeltraverse | ||
Helmond, Europaweg | ||
Helmond, Ziekenhuis | ||
Helmond, Pres. Rooseveltlaan | ||
Helmond, Hortsedijk | ||
Stiphout, Dorpsstraat | ||
Stiphout, Kerk | ||
Stiphout, v.d. Weidenstraat | ||
Stiphout, Rootakker | ||
Aarle-Rixtel, Croy | ||
Aarle-Rixtel, Jansenstraat | ||
Aarle-Rixtel, de Aar | ||
Aarle-Rixtel, Bosscheweg | ||
Aarle-Rixtel, Mariaweg | ||
Aarle-Rixtel, Dorpsstraat | ||
Aarle-Rixtel, Gemeentehuis | ||
Aarle-Rixtel, Lieshoutseweg | ||
Aarle-Rixtel, Aarleseweg | ||
Lieshout, St. Servaasplein | ||
Lieshout, Gemeentehuis |