Lijn T39 Soest, Bustreff - Kutmecke
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 feb 2024 om 18:14
Voormalige belbuslijn T39 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RLG |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Periode | ... t/m 8 januari 2023 |
Opvolger(s) | T39 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn T39 reed van Soest Stadtmitte via Hattropholsen, Meckingsen, Katrop en Thöningsen naar Kutmecke.
Route
Halte | ||
Soest, Bustreff Hansaplatz | ||
Soest, Bahnhof | ||
Soest, Hattropholsen | ||
Soest, Am Hilgenhaus | ||
Soest, Milchstraße | ||
Soest, Teich | ||
Soest, Kopper Weg | ||
Soest, Katrop Mitte | ||
Soest, Thöningsen | ||
Soest, Kutmecke |
Geschiedenis
Op 9 januari 2023 werd de dienstregeling uitgebreid. Doordeweeks en op zaterdag voor circa 15:00 uur werd de frequentie verhoogd van 1x/2 uur naar 1x/uur. Tevens werd de route verlengd Brockhausen.