Lijn 61 Kortrijk Station - Ardooie Polenplein
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 61 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Kortrijk |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 2x/dag (woensdag: 3x/dag) |
Dal (vakantie) | 2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2-3x/dag |
Zondag | 2x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 61 rijdt van Kortrijk via Heule, Gullegem, Sint-Eloois-Winkel en Izegem naar Ardooie.
Dienstregeling
- Op schooldagen rijdt één rit in Ardooie van/naar het Kerkhof.
- Op zaterdag rijden twee ritten het hele traject en één rit van Sint-Eloois-Winkel naar Kortrijk.
Route
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
Kortrijk, L. Robbeplein | ||
Kortrijk, Weide | ||
Kortrijk, Meensepoort | ||
Kortrijk, Stadion | ||
Heule, Moorseelsestraat | ||
Heule, Oude Ieperseweg | ||
Heule, Oudstrijderslaan | ||
Heule, Heuleplaats | ||
Heule, Goethalslaan | ||
Gullegem, Pijplap | ||
Gullegem, Beekstraat | ||
Gullegem, Plaats | ||
Gullegem, Bankbeekstraat | ||
Gullegem, IJspiste | ||
Gullegem, Ballingbos | ||
Gullegem, Oostlaan | ||
Gullegem, Drie Masten | ||
Sint-Eloois-Winkel, Kruisstraat | ||
Sint-Eloois-Winkel, Smis | ||
Sint-Eloois-Winkel, Kerk | ||
Sint-Eloois-Winkel, Kasteelstraat | ||
Sint-Eloois-Winkel, Groene Dreef | ||
Izegem, Vlasnijverheid | ||
Izegem, Bosmolens | ||
Izegem, Heilig Familliekerk | ||
Izegem, Gapaardstraat | ||
Izegem, Maria Rustoord | ||
Izegem, Ten Bos | ||
Izegem, College | ||
Izegem, Papestraat | ||
Izegem, Dirk Martenslaan | ||
Izegem, Heilig Hartkerk | ||
Izegem, Station | ||
Kachtem, Centrum | ||
Kachtem, Leo Bekaertlaan | ||
Emelgem, Lieven Gevaertlaan | ||
Emelgem, Egaalstraat | ||
Emelgem, De Jager | ||
Ardooie, Kruipindaarde | ||
Ardooie, Huisnr. 62 | ||
Ardooie, Sterre | ||
Ardooie, Cloetbergstraat | ||
Ardooie, Motestraat | ||
Ardooie, Wissel | ||
Ardooie, Bibliotheek | ||
Ardooie, Polenplein | ||
Ardooie, Kerkhof |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juli 2023 werd het tweede fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Vanaf genoemde datum ging deze lijn via Heule rijden in plaats van Bissegem, zodat reizigers vanuit Heule meer reismogelijkheden van en naar Kortrijk krijgen. Daarnaast werd de route tussen Izegem en Ardooie via Kachtem en Emelgem geleid, zodat in combinatie met lijn 60 meer reismogelijkheden worden geboden aan die kant. Dientengevolge wijzigden ook de vertrek- en aankomsttijden.
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
Kortrijk, Louis Robbeplein | ||
Kortrijk, De Appel | ||
Kortrijk, Meensepoort | ||
Kortrijk, Kerkhof | ||
Kortrijk, De Mol | ||
Bissegem, Land van Belofte | ||
Bissegem, Plaats | ||
Bissegem, Station | ||
Bissegem, Jagerstraat | ||
Gullegem, Kruisstraat | ||
Gullegem, Hugo Verriestlaan | ||
Gullegem, Wevelgemstraat | ||
Gullegem, Plaats | ||
Izegem, Station | ||
Izegem, Vijfwegen | ||
Izegem, Egaalstraat | ||
Izegem, De Jager | ||
Ardooie, Kruipendaarde |