Lijn 136 Amsterdam Weesperplein - Hilversum Station NS
Voormalige buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Den Oudsten B88 |
Periode | - |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 136 reed van Amsterdam via Diemen, Muiden, Muiderberg, Naarden, Bussum, Blaricum, Laren en Eemnes naar Hilversum.
Tijdens openingstijden van Maxis werd er via het parkeerterrein Maxis gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Weesperplein | ||
Amsterdam, Beukenweg | ||
Amsterdam, Beukenplein | ||
Amsterdam, Krugerplein | ||
Amsterdam, Amstelstation | ||
Amsterdam, Middenweg | ||
Amsterdam, Kruislaan | ||
Amsterdam, Brinkstraat | ||
Diemen, Arent Krijtstraat | ||
Diemen, Schoolstraat | ||
Diemen, Burgemeester Bickerstraat | ||
Diemen, Vinkenbrug | ||
Muiden, Maxis | ||
Muiden, Amsterdamse Poortbrug | ||
Muiden, Brandweerkazerne | ||
Muiden, Mariahoeveweg | ||
Muiderberg, Pieter de Hooghlaan | ||
Muiderberg, Nienhuis Ruyskade | ||
Naarden, Burg. Wesselingsplein | ||
Bussum, Station NS | ||
Bussum, Goudenregenstraat | ||
Blaricum, Ziekenhuis Gooi Noord | ||
Laren, Brink | ||
Laren, Kermisterrein | ||
Eemnes, Tak | ||
Eemnes, Gemeentehuis | ||
Baarn, Nieuwenoord | ||
Hilversum, Station NS |