Lijn 54/3 Jamoigne Rue de Grigny - Habay-la-Neuve Place Nothomb
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 54/3 in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE, Van Hool New A360H, MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 54/3 rijdt van Jamoigne of Saint-Vincent naar Etalle of Habay.
Dienstregeling
- Op beide takken rijdt zowel 's ochtends als 's middags één rit.
- In Sainte-Marie geven de beide takken 's ochtends aansluiting en 's middags een overstap van +-45 minuten.
- 's Middags rijdt een extra rit van Tintigny naar Sainte-Marie.
Route
Halte | ||
Jamoigne, Rue de Grigny | ||
Jamoigne, Rue de la Chavée | ||
Jamoigne, Pont | ||
Jamoigne, La Hailleule | ||
Les Bulles, Rue du Lieutenant Crépy | ||
Les Bulles, Rue de la Chevrette | ||
Termes, Pont Charreau | ||
Termes, Rue Sainte-Anne | ||
Termes, Ecole | ||
Termes, Buisson des Roses | ||
Prouvy, Route d'Arlon | ||
Frenois, Lavoir | ||
Breuvanne, Rue des Saucettes | ||
Breuvanne, Carrefour Haut des Fagots | ||
Breuvanne, Chapelle | ||
Ansart, Rue du Centinaire | ||
Ansart, Grand-Route | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Tintigny, Ecole | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Tintigny, Maison Communale | ||
Tintigny, Grand-Rue 39 | ||
Tintigny, Route de Han | ||
Tintigny, Rue de la Station | ||
Tintigny, Route de Poncelle | ||
Saint-Vincent, Eglise | ||
Saint-Vincent, Rue des Chasseurs Ardennais | ||
Saint-Vincent, Rue des Rappes | ||
Bellefontaine, Rue de Villemont | ||
Bellefontaine, Carrefour | ||
Bellefontaine, Eglise | ||
Poncelle, Monument | ||
Poncelle, Rue du Plane | ||
Sainte-Marie, Gare | ||
Sainte-Marie, Rue de la Gare 23 | ||
Sainte-Marie, Grand-Rue | ||
Sainte-Marie, Ecole | ||
Sainte-Marie, Terrain de Football | ||
Sainte-Marie, Rue de la Balastière | ||
Sainte-Marie, Rue des Rappes | ||
Sainte-Marie, Terrain de Football | ||
Sainte-Marie, Rue de la Rigole | ||
Sainte-Marie, Lavoir | ||
Sainte-Marie, Zoning | ||
Fratin, Place | ||
Fratin, Rue des Alouettes | ||
Buzenol, Grand-Route | ||
Etalle, La Croix Chinin | ||
Etalle, Rue de Virton | ||
Etalle, Eglise | ||
Etalle, Lenclos | ||
Etalle, E.P.C.F. | ||
Etalle, Ecole Communale | ||
Sainte-Marie, N83 | ||
Sainte-Marie, Rue des Tilleuls | ||
Villers-sur-Semois, Rue de Tru | ||
Mortinsart, Centre | ||
Nantimont, Centre | ||
Habay-la-Vieille, Rue de Mageroy | ||
Habay-la-Vieille, Rue de Nantimont | ||
Habay-la-Vieille, Rue des Roses | ||
Habay-la-Neuve, Place Nothomb | ||
Habay-la-Neuve, Saint-Benoît | ||
Habay-la-Neuve, L'Auberge du Vivier | ||
Habay-la-Neuve, Gare | ||
Habay-la-Neuve, L'Auberge du Vivier | ||
Habay-la-Neuve, Saint-Benoît | ||
Habay-la-Neuve, Place Nothomb |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2017 werd een extra middagrit van Tintigny naar Sainte-Marie toegevoegd. Vermoedelijk als vervanging van een rit op lijn 16.