Lijn 44 Den Haag Turfmarkt - Leidschendam Damplein
Voormalige buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 44 reed van Den Haag via Voorburg naar Leidschendam.
Route
Halte | ||
Den Haag, Turfmark | ||
Den Haag, Amsterdamse Veerkade | ||
Den Haag, Huygenspark | ||
Den Haag, Station HS | ||
Den Haag, Rijswijkseplein | ||
Den Haag, Prinses Margrietplantsoen | ||
Den Haag, Laan van Nieuw Oost-Indië | ||
Voorburg, Laan van Nieuw Oosteinde | ||
Voorburg, Monseigneur van Steelaan | ||
Voorburg, Spinozalaan | ||
Voorburg, Prinses Irenelaan | ||
Voorburg, Station 't Loo | ||
Voorburg, Rembrandtlaan | ||
Voorburg, Prins Bernhardlaan | ||
Leidschendam, Leidschenhage | ||
Leidschendam, Burgemeester Banninglaan | ||
Leidschendam, Sint Antoniushove | ||
Leidschendam, Burgemeester Kolfschotenlaan | ||
Leidschendam, Noordsingel | ||
Leidschendam, Prins Hendriklaan | ||
Leidschendam, Koningin Julianaplein | ||
Leidschendam, Oude Trambaan | ||
Leidschendam, Postkantoor | ||
Leidschendam, Damplein |