Dienstregeling concessie SRE De Peel 2004
Onderstaande dienstregeling was geldig van 14 december 2003 t/m 11 december 2004 en werd gereden door Hermes.
Lijnennet
Stadsdienst Helmond
- Lijn 51 Eeuwsels - Centrum - Station
- Lijn 52 Brouwhuis - Rijpelberg - Station
- Lijn 53 Straakven - Station
- Lijn 54 Straakven - Centrum - Station - Brouwhuis
Streeklijnen
- Lijn 20 Helmond - Asten - Someren - Lierop - Mierlo - Geldrop - Eindhoven
- Lijn 21 Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven
- Lijn 23 Boxmeer - Sint Anthonis - Oploo - Westerbeek - Rips - Milheeze - Bakel - Helmond
- Lijn 24 Helmond - Mierlo - Geldrop - Eindhoven
- Lijn 25 Veghel - Erp - Boekel - Handel - Gemert - Aarle-Rixtel - Helmond
- Lijn 27 Helmond - Deurne - Ysselsteyn - Heide - Venray
- Lijn 75 Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Heibloem - Meijel - Neerkant - Liessel - Deurne
- Lijn 121 Uden - Volkel - Boekel - Gemert - Nuenen - Eindhoven (sneldienst)
- Lijn 127 Helmond - Deurne - Venray (sneldienst)
Buurtbussen
- Lijn 157 Maarheeze - Weert (per 6 september 2004)
- Lijn 158 Heeze - Sterksel - Maarheeze - Someren Heide - Someren (t/m 5 september 2004)
- Lijn 158 Maarheeze - Weert (t/m 5 september 2004)
- Lijn 158 Heeze - Sterksel - Maarheeze - Someren Heide - Someren (per 6 september 2004)
- Lijn 159 Someren - Someren-Eind - Nederweert - Weert (per 6 september 2004)
- Lijn 160 Best - Son - Breugel - Nederwetten - Nuenen
- Lijn 162 Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne
- Lijn 166 Heeze - Someren - Someren-Eind - Nederweert - Weert (t/m 5 september 2004)
- Lijn 166 Asten - Someren - Heeze - Geldrop (per 6 september 2004)
- Lijn 168 Deurne - Milheeze - Bakel - Mortel - Gemert - Elsendorp - Venhorst - Boekel
Wijzigingen per 14 december 2003
Volgt