Lijn 772 Essen Kettwiger Markt - Heiligenhaus Unterilp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 jan 2022 om 10:46
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 772 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahnsub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro VDL Citea Iveco Crossway Güleryüz Ecoline |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/(2 à 3) uur |
Zondag | 1x/uur (vanaf 13:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 772 rijdt van Essen Kettwig via Essen Laupendahler Siedlung, Heiligenhaus Isenbügel en Heiligenhaus Stadtmitte naar Heiligenhaus Unterlip.
Dienstregeling
- Op zaterdag voor 15:00 uur zijn er enkele gaten van meerdere uren in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Essen, Kettwiger Markt | ||
Essen, Wilhelmstraße | ||
Essen, Ringstraße | ||
Essen, Kettwig Brücke | ||
Essen, Kettwig Vor der Brücke | ||
Essen, Kettwig Stausee S-Bahnhof | ||
Essen, Laupendahler Siedlung | ||
Essen, Fachklinik Rhein-Ruhr | ||
Essen, Laupendahler Höhe | ||
Heiligenhaus, In der Rose | ||
Heiligenhaus, Am Löh | ||
Heiligenhaus, Am Kuhnhaus | ||
Heiligenhaus, Nassenkamp | ||
Heiligenhaus, Abtsküche | ||
Heiligenhaus, Birkenweg | ||
Heiligenhaus, Waldhotel | ||
Heiligenhaus, Realschule | ||
Heiligenhaus, Linderfeldstraße | ||
Heiligenhaus, Rathaus | ||
Heiligenhaus, Kirche | ||
Heiligenhaus, Höseler Platz | ||
Heiligenhaus, Bahnhofstraße | ||
Heiligenhaus, Basildonplatz | ||
Heiligenhaus, Mahnmal | ||
Heiligenhaus, Unterstadt | ||
Heiligenhaus, An der Wildenburg | ||
Heiligenhaus, Oberlip | ||
Heiligenhaus, Ruhrstraße | ||
Heiligenhaus, Unterlip |