Lijn 2 Saint-Servais Beau-Vallon - Jambes Amée Terminus
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 2 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Namur |
Materieel | VDL Citea, Volvo 7900, Irisbus Citelis |
Rijdt sinds | 1 juli 2016 |
Voorganger(s) | 2b, 11 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 0-1x/uur (tot 21:45) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van Saint-Servais via Namur naar Jambes.
Dienstregeling
- In de avonduren wordt alleen tussen Saint-Servais en Namur Place de la Station gereden.
- Op zaterdag wordt via de Rue du Premier Lanciers gereden.
Route
Halte | ||
Saint-Servais, Beau-Vallon | ||
Saint-Servais, Rue de Bricgniot | ||
Saint-Servais, Pont Béguin | ||
Belgrade, Rue de la Gaillarde | ||
Belgrade, Rue des Champs | ||
Saint-Servais, Cimetière de Namur | ||
Saint-Servais, Pont des Français | ||
Saint-Servais, Rue Hicquet | ||
Saint-Servais, Polyclinique | ||
Saint-Servais, Collège Saint-Servais | ||
Saint-Servais, Avenue des Croix de Feu | ||
Namur, Omalius | ||
Namur, Avenue des Combattants | ||
Namur, Place de la Station (Quai C) | ||
Namur, Place de la Station (Quai A) | ||
Namur, Rue Rogier | ||
Namur, Rue du Premier Lanciers | ||
Namur, Boulevard Isabelle Brunell | ||
Namur, Rue de Fer | ||
Namur, Rue de l'Ange | ||
Namur, Place l'Armes | ||
Namur, Rue de Bruxelles | ||
Namur, Rue Emile Cuvelier | ||
Namur, Rue de la Tour | ||
Namur, Pont de France | ||
Namur, Boulevard Ad Aquam | ||
Jambes, Avenue Materne | ||
Jambes, Rue de Coppin | ||
Jambes, Avenue de la Citadelle | ||
Jambes, Rue de Francquen | ||
Jambes, CPAS | ||
Jambes, Etablissements Bister | ||
Jambes, Caserne du Génie | ||
Jambes, Velaine Rue Va-s-t'y Frotte | ||
Jambes, Rue Pierre du Diable | ||
Jambes, Amée Chapelle | ||
Jambes, Amée Plage | ||
Jambes, Amée Avenue du Parc | ||
Jambes, Amée Terminus |
Geschiedenis
Op 1 juli 2016 is deze lijn ontstaan uit deeltrajecten van de lijnen 2b en 11.