Lijn 30 Paliseul Athénée - Bellefontaine Eglise
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 30 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 30 rijdt van Paliseul via Carlsbourg, Baillamont, Oizy, Monceau de Ardenne, Petit-Fays, Monceau-en-Ardenne en Oizy naar Bellefontaine.
Dienstregeling
- Op beide takken rijdt één rit per richting.
Route
Halte | ||
Paliseul, Athénée | ||
Paliseul, Gare | ||
Merny, Route de Paliseul | ||
Carlsbourg, Rue des Socquettes | ||
Carlsbourg, Rue Joseph Jacques | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Institute | ||
Carlsbourg, Chanteclair | ||
Mon Idée, Mon Idée | ||
Baillamont, Ramelot | ||
Baillamont, Rue de Sedan | ||
Baillamont, Eglise | ||
Oizy, Ecole | ||
Oizy, Rue de la Chapelle | ||
Monceau en Ardenne, Rue de Oizy 73 | ||
Monceau en Ardenne, Rue de Oizy | ||
Petit-Fays, Ecole | ||
Petit-Fays, Eglise | ||
Petit-Fays, Rue de Bellefontaine | ||
Bellefontaine, Eglise (Bièvre) | ||
Monceau en Ardenne, Route de Bellefontaine | ||
Monceau en Ardenne, Eglise | ||
Monceau en Ardenne, Rue de Oizy | ||
Monceau en Ardenne, Rue de Oizy 73 | ||
Oizy, Ecole | ||
Oizy, Rue de la Chapelle | ||
Monceau en Ardenne, Rue de Oizy | ||
Petit-Fays, Eglise | ||
Petit-Fays, Rue de Bellefontaine | ||
Bellefontaine, Eglise (Bièvre) | ||
Oizy, Rue de la Chapelle | ||
Oizy, Ecole | ||
Six Planes, Maltournée | ||
Six Planes, Rue du Village | ||
Six Planes, Rue de Gros Fays | ||
Six Planes, Rue du Village | ||
Gros Fays, Calvaire | ||
Gros Fays, Lavoir | ||
Cornimont, Calvaire |