Lijn N183 Hamm, Hauptbahnhof - Pelkum Selbachpark
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 12 apr 2021 om 21:09
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N183 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hamm |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur (vanaf 22:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N183 rijdt van Hamm Hauptbahnhof via Daberg, Pelkum, Wiescherhöfen, Lohauserholz en Daberg terug naar het Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt alleen vrijdag- en zaterdagnacht en op zaterdagavond.
Route
Halte | ||
Hamm, Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Platz | ||
Hamm, Westentor | ||
Hamm, Viktoriastraße/Westausgang Bahnhof | ||
Hamm, Vinzenzstraße | ||
Hamm, Wilhelmsplatz | ||
Hamm, Westenschützenhof | ||
Hamm, Lohauserholzstraße | ||
Hamm, Liebknechtstraße | ||
Hamm, Thomaskirche | ||
Hamm, Lohauserholz/Haltepunkt | ||
Hamm, Markusstraße | ||
Hamm, Peterstraße | ||
Hamm, Liebknechtstraße | ||
Hamm, Stadionstraße | ||
Hamm, Günterstraße | ||
Hamm, Am Gallberg | ||
Hamm, Ziegelei | ||
Hamm, Im Rehwinkel | ||
Hamm, Wiescherhöfen/Bahnhof | ||
Hamm, Friedenskirche | ||
Hamm, Behringstraße | ||
Hamm, Selmigerheideschule | ||
Hamm, Wielandstraße | ||
Hamm, Harringholzstraße | ||
Hamm, Moltkestraße | ||
Hamm, Kleine Werlstraße | ||
Hamm, Moltkestraße | ||
Hamm, Moltkestraße | ||
Hamm, Moltkestraße | ||
Hamm, Jupiterstraße | ||
Hamm, Daberg | ||
Hamm, Zeche Heinrich-Robert | ||
Hamm, Kasino | ||
Hamm, Wiescherhöfener Markt | ||
Hamm, Otto-Wels-Straße | ||
Hamm, Pelkum/Bahnhof | ||
Hamm, Pelkum/Amtshaus | ||
Hamm, Am Kirchgraben | ||
Hamm, Pelkum/Friedhof | ||
Hamm, Pelkum/Selbachpark | ||