Lijn N103 Hamm, Hauptbahnhof - Maximilianpark
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 8 nov 2020 om 14:53
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N103 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hamm |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur (vanaf 22:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N103 rijdt van Hamm Hauptbahnhof via Hochschule, Werries, Ostwennemar, Werries en Maximare terug naar het Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt alleen vrijdag- en zaterdagnacht en op zaterdagavond.
Route
Halte | ||
Hamm, Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Platz | ||
Hamm, Westentor | ||
Hamm, Weststraße | ||
Hamm, Hans-Böckler-Platz | ||
Hamm, Oststraße | ||
Hamm, Ostentor | ||
Hamm, Kentroper Weg | ||
Hamm, Maximare | ||
Hamm, Bad Hamm | ||
Hamm, Knappenstraße | ||
Hamm, Ost-Apotheke | ||
Hamm, Sankt-Georgs-Platz | ||
Hamm, Marderweg | ||
Hamm, Paracelsushaus | ||
Hamm, Ammerweg | ||
Hamm, Starenschleife | ||
Hamm, Pinienweg | ||
Hamm, Alte Synagoge/Markt | ||
Hamm, Widumstraße/OLG | ||
Hamm, Friedensschule | ||
Hamm, Haus Kentrop | ||
Hamm, Hochschule Hamm-Lippstadt | ||
Hamm, Fichtestraße | ||
Hamm, Ludwig-Teleky-Straße | ||
Hamm, Fasanenstraße | ||
Hamm, Sankt-Georgs-Platz | ||
Hamm, Marderweg | ||
Hamm, Paracelsushaus | ||
Hamm, Zobelweg | ||
Hamm, Julienweg | ||
Hamm, Künstlerwinkel | ||
Hamm, Klenzestraße | ||
Hamm, Grenzweg | ||
Hamm, Braamer Straße | ||
Hamm, Brandheide | ||
Hamm, Grüner Winkel | ||
Hamm, Bimbergsheide | ||
Hamm, Kirchweg | ||
Hamm, Mennenkamp | ||
Hamm, Eibenweg | ||
Hamm, Hartriegelweg | ||
Hamm, Maximilianpark | ||