Lijn 56 Mechelen Station - Lier Station
Voormalige buslijn 56 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 560 rijdt van Mechelen via Sint-Katelijne-Waver, Mijlstraat en Koningshooikt naar Lier.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag overdag werd tussen Mechelen en Sint-Katelijne-Waver elk half uur gereden en werd 1x per uur verder gereden naar Lier, die om-en-om via Duffel of Onze-Lieve-Vrouw-Waver rijden.
- In de avonduren en op zondag vielen de tussenritten tot Sint-Katelijne-Waver weg.
- In de spitsuren reden diverse extra ritten, die ook via routevarianten reden.
Route
Halte | ||
Mechelen, Station | ||
Mechelen, Raghenoplein | ||
Mechelen, Zandpoortvest | ||
Mechelen, Bleekstraat | ||
Mechelen, Veemarkt | ||
Mechelen, Nekkerspoel | ||
Mechelen, Nijverheidsstraat | ||
Mechelen, Papenhofstraat | ||
Sint-Katelijne-Waver, Goede Herderlaan | ||
Sint-Katelijne-Waver, Deudondreef | ||
Sint-Katelijne-Waver, Maahoeveweg | ||
Sint-Katelijne-Waver, Mechelsesteenweg | ||
Sint-Katelijne-Waver, Het Strei | ||
Sint-Katelijne-Waver, Kempenarestraat | ||
Sint-Katelijne-Waver, Daliastraat | ||
Sint-Katelijne-Waver, Lemanstraat | ||
Sint-Katelijne-Waver, Kerk | ||
Sint-Katelijne-Waver, Rusthuis Sint-Elisabeth | ||
Sint-Katelijne-Waver, Muilshoek | ||
Duffel, Lintse Heide | ||
Duffel, Heidestraat Smid | ||
Duffel, Baetens | ||
Koningshooikt, Kruisbaan | ||
Koningshooikt, Ceulemans | ||
Sint-Katelijne-Waver, Abeel | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Wolvenstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Hagelstein | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Liekenes | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Bosstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Bosmolen | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, De Fleok | ||
Koningshooikt, Zoetewei | ||
Koningshooikt, Grote Brand | ||
Koningshooikt, Boerenkrijglaan | ||
Koningshooikt, Van Hool | ||
Koningshooikt, Kerk | ||
Koningshooikt, Schoolstraat | ||
Koningshooikt, Leliënlei | ||
Koningshooikt, Kruisstraat | ||
Lier, Slenderstraat | ||
Lier, Schollebeekstraat | ||
Lier, Hoogveldweg | ||
Lier, Veemarkt | ||
Lier, Kluizenplein | ||
Lier, Molenstraat | ||
Lier, Leopold III-laan | ||
Lier, Markt | ||
Lier, Kliniek | ||
Lier, Rolwagenstraat | ||
Lier, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.