Lijn B2 Sendenhorst Krankenhaus - Warendorf Wagenfeldstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 okt 2020 om 20:07 (Regenmaker heeft de pagina Lijn B2 Sendenhorst Krankenhaus - Hoetmar Wagenfeldstraße hernoemd naar Lijn B2 Sendenhorst Krankenhaus - Warendorf Wagenfeldstraße zonder een doorverwijzing achter te laten)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buurtbuslijn B2 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVM |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Hoetmar |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1-2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn B2 rijdt van Sendenhorst Stadtmitte naar Warendorf Hoetmar.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt viermaal richting Sendenhorst gereden en tweemaal naar Hoetmar.
Route
Halte | ||
Sendenhorst, Krankenhaus | ||
Sendenhorst, Rathaus | ||
Sendenhorst, Lambertiplatz | ||
Sendenhorst, Hoetmarer Straße | ||
Sendenhorst, Telgter Straße | ||
Sendenhorst, Kantstraße | ||
Sendenhorst, Abzweig Zur Kapelle | ||
Warendorf, Drees | ||
Warendorf, Abzweig Wessenhorst | ||
Warendorf, Raiffeisenstraße | ||
Warendorf, Stellmacherei | ||
Warendorf, Hoetmar Grundschule | ||
Warendorf, Stellmacherei | ||
Warendorf, Raiffeisenstraße | ||
Warendorf, Hoetmar Mitte | ||
Warendorf, Wagenfeldstraße |