Lijn 66 Herstal Place Licourt - Chênée Rue de l'Église
Versie door Umbusko (overleg | bijdragen) op 30 okt 2020 om 13:40 (Umbusko heeft pagina Lijn 66 Herstal Place Licourt - Chênee Rue de l'Eglise hernoemd naar Lijn 66 Herstal Place Licourt - Chênée Rue de l'Église)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 66 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4-5x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1-2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van Herstal via Jupille en Les Bruyères naar Chênée.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten naar Chênée en drie ritten naar Herstal. In de middagspits rijden twee ritten in beide richtingen.
- Op woensdag rijdt daarbovenop aan het begin van de middag één rit in beide richtingen en één rit van Chênée naar Les Bruyères.
Route
Halte | ||
Herstal, Place Licourt | ||
Herstal, Rue Tilman | ||
Herstal, Rue Pépin | ||
Herstal, Place Jean Jaurès | ||
Herstal, Rue des Mineurs | ||
Herstal, Rue Marexhe (Rue Ernest Solvay) | ||
Liège, Chantier Naval | ||
Liège, Marché Couvert | ||
Jupille, Avenue Prévers | ||
Jupille, Rue de Bois-de-Breux | ||
Jupille, Rue Jean Jaurès | ||
Jupille, Athénée | ||
Jupille, Rue Crahay | ||
Jupille, Place Gilles Étienne | ||
Jupille, Rue des Canonniers | ||
Jupille, Les Bruyères Écoles | ||
Jupille, Rue Docteur Bordet | ||
Bois-de-Breux, Viaduc | ||
Grivegnée, Rue Joseph Willem | ||
Grivegnée, Rue des Orchidées | ||
Chênée, Rue Malvaux | ||
Chênée, Rue de l'Hippodrome | ||
Chênée, Rue Sart Moray | ||
Chênée, Rue Vieille | ||
Chênée, Rue Sœur Lutgardis | ||
Chênée, Maison Communale | ||
Chênée, Rue de l'Église (Écoles) |