Treinserie 1210 (België 1984/1985)
Voormalige Belgische treinserie 1210
| |
---|---|
Traject | Oostende - Brussel-Zuid - Aachen Hbf (- Köln Hbf - München Hbf - Villach Hbf) |
Dienstregeling | 1984/1985 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Nachttrein |
Frequentie | 1x/dag |
Opmerkingen | Beperkte bediening Aachen - Villach |
Treinserie 1210 was in de dienstregeling 1984/1985 een dagelijkse Nachttrein tussen Oostende, Brussel en Aachen.
Traject
Bijzonderheden
- Trein 1213 reed van Oostende naar Aachen en reed in de nacht van vrijdag op zaterdag 8 juni t/m 29 september verder naar Villach en reed via Bonn-Beuel
- Trein 1212 reed van Aachen naar Oostende en begon in de nacht van zaterdag op zondag 9 juni t/m 30 september in Villach. Deze trein stopte niet in Bonn-Beuel.
- Trein 1218 reed van Salzburg naar Oostende, reed alleen van 6 juli t/m 24 augustus en reed via Bonn Hbf en Stuttgart.
- Trein 1219 reed van Oostende naar Salzburg, reed alleen van 5 juli t/m 23 augustus en reed via Bonn Hbf en Stuttgart.
Andere voormalige Belgische treinseries 1210
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Lijn | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
1989/1990 | Nachttrein | 1x/dag | (Oostende -) Brussel-Zuid - Augsburg Hbf (- Zell am See) | DB | Oostende - Zell am See 3 jun - 23 sep vr/za; Brussel - Augsburg 22 dec - 8 apr vr/za | |
1990/1991 | Nachttrein | 1x/dag | (Oostende -) Brussel-Zuid - Augsburg Hbf (- Zell am See) | DB | Oostende - Zell am See 2 jun - 28 sep vr/za |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 1210
- Belgische dienstregeling 1984/1985
- Nachttrein
- Station Oostende
- Station Brugge
- Station Gent-Sint-Pieters
- Station Brussel-Zuid
- Station Brussel-Noord
- Station Liège-Guillemins
- Station Verviers-Central
- Station Aachen Hbf
- Station Köln Hbf
- Station Bonn Hbf
- Station Bonn-Beuel
- Station Koblenz Hbf
- Station Mainz Hbf
- Station Mannheim Hbf
- Station Stuttgart Hbf
- Station Ulm Hbf
- Station Heidelberg Hbf
- Station Augsburg Hbf
- Station München Hbf
- Station Salzburg Hbf
- Station Rosenheim
- Station Kufstein
- Station Wörgl Hbf
- Station Zell am See
- Station Schwarzach-St. Veit
- Station Spittal-Millstättersee
- Station Villach Hbf