Lijn 470 Turnhout Station - Mol Ginderbroek
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 470 in België | |
Vervoerder(s) | (B&C i.o.v.) De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool A300 Scania Citywide Iveco Crossway VDL Citea |
Rijdt sinds | 1 september 2016 |
Voorganger(s) | 430 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2-3x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 470 rijdt van Turnhout via Oud-Turnhout, Retie en Dessel naar Mol.
Dienstregeling
- De basisdienstregeling wordt gevormd door de route tussen Turnhout Station en Mol Ginderbroek.
- In de spitsuren rijden extra ritten, deze bedienen buiten de vakanties in Mol ook de diverse scholen.
- Op zaterdag tot 13:30 wordt in Turnhout via Begijnhof/Parklaan gereden in verband met de markt.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Warande | ||
↓ | Turnhout, Station | |
Turnhout, Lokeren Bareel | ||
Turnhout, Boerenkrijglaan | ||
Turnhout, Oud-Strijderslaan | ||
Turnhout, Parklaan | ||
Turnhout, Zwembad Stadspark | ||
Turnhout, Kwakkelstraat | ||
Turnhout, Steenweg op Mol | ||
Turnhout, Zegeplein | ||
Turnhout, Begijnhof | ||
Turnhout, Theobalduskapel | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Nijverheidsstraat | ||
Turnhout, Tijl en Nelestraat | ||
Turnhout, Koninklijk Atheneum | ||
Turnhout, Boomgaardstraat | ||
Turnhout, Klinkstraat | ||
Turnhout, Lillokensstraat | ||
Turnhout, Oranjemolenstraat | ||
Turnhout, Zandbergstraat | ||
Oud-Turnhout, Blekerijstraat | ||
Oud-Turnhout, Tramwissel | ||
Oud-Turnhout, Dorp | ||
Oud-Turnhout, Molenbergen | ||
Oud-Turnhout, Driedostraat | ||
Oud-Turnhout, Staprijk | ||
Oud-Turnhout, Zwanevenstraat | ||
Oud-Turnhout, Lentedreef | ||
Oud-Turnhout, Rhoode | ||
Oud-Turnhout, Binnenheide | ||
Retie, Hofstraat | ||
Retie, Hesstraat | ||
Retie, De Werft | ||
Retie, Berg | ||
Retie, Biezenstraat | ||
Retie, Pijlstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Retie, Werbeek | ||
Dessel, Kuilstraat | ||
Dessel, Koolvenstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Kromme Elleboogstraat | ||
Dessel, Goormansdijk | ||
Mol, Langendijk | ||
Mol, Zandputlaan | ||
Mol, Beukenbosstraat | ||
Mol, Speelpleinstraat | ||
Mol, Violettenstraat | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
70px | Mol, Laar | |
Mol, Gasthuis | ||
Mol, College | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Kleinendijk | ||
↑ | Mol, TISP | |
Mol, Kerk | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
↓ | Mol, Gemeenschapsschool | |
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Ginderbroek | ||
Mol, Jachtstraat | ||
Mol, Meerhoutsebaan | ||
Mol, Heipad | ||
Mol, TISP |
Geschiedenis
Op 1 september 2016 werd het lijnennet in De Kempen aangepast na een grondige evaluatie van het bestaande lijnennet. Ter vervanging van lijn 480 werden de routes van lijn 430 afgeleid naar Reusel. Ter vervanging keerde lijn 470 weer terug in het straatbeeld en ging van maandag t/m zaterdag overdag zelfs elk half uur rijden.