Lijn HZ3 Herzogenrath, Bahnhof - Hofstadt Wende
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn HZ3 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Herzogenrath |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Mercedes-Benz O405 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (deels belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn HZ3 rijdt van Herzogenrath via Merkstein, Plitschard en Herbach naar Hofstadt.
Dienstregeling
- In de avonduren, op zaterdag na 15:00 uur en zondag de gehele dag wordt het grootste deel van de haltes alleen op verzoek bediend.
- De halte Herzogenrath Schulzentrum wordt alleen door enkele ritten rond de schooltijden aangedaan.
- Doordeweeks overdag rijdt een gedeelte van de ritten in Hofstadt via het Zollhaus. In de vakanties rijden doordeweeks alle ritten via het Zollhaus.
- Met uitzondering van doordeweekse dagen buiten de vakanties wordt via Worm Brücke gereden. Deze halte wordt uitsluitend op verzoek bediend.
Route
Halte | ||
Herzogenrath, Schulzentrum | ||
Herzogenrath, Grünstraße | ||
Herzogenrath, Schütz von Rode Straße | ||
Herzogenrath, Post/Brücke | ||
Herzogenrath, Kleikstraße | ||
Herzogenrath, Bahnhof | ||
Herzogenrath, Schmetz | ||
Herzogenrath, Glaswerke | ||
Herzogenrath, Haus Worm | ||
Worm, Brücke | ||
Merkstein, Friedhof | ||
Merkstein, Zum Kalverhof | ||
Merkstein, Sommerweg | ||
Merkstein, An der Herrenstraß | ||
Merkstein, Anemonenweg | ||
Merkstein, Magerauer Straße | ||
Merkstein, August Schmidt Platz | ||
Merkstein, Goethestraße (Freibad) | ||
Merkstein, Stadion | ||
Merkstein, Humboldstraße | ||
Merkstein, Eintrachtstraße | ||
Merkstein, Naturfreundehaus | ||
Merkstein, Floeßer Straße | ||
Plitschard, Siedlung | ||
Plitschard, Friedhof | ||
Plitschard, Dorf | ||
Herbach, Herbach | ||
Hofstadt, Feld | ||
Hofstadt, Zollhaus | ||
Hofstadt, Ende | ||
Hofstadt, Anfang | ||
Hofstadt, Wende |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd de lijn ondergebracht bij de vervoerder ASEAG, dit ten koste van Taeter.