Lijn 701 Nordhorn ZOB - Meppen Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 jun 2019 om 16:42
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 701 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Richters |
Concessie | VGB |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 à 3 uur |
Dal | 1x/2 à 3 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 15:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 701 rijdt van Meppen via Schwefingen, Varloh, Geeste, Dalum, Großer Sand, Schwartenpohl en Wietmarschen naar Nordhorn.
Dienstregeling
- Een enkele rit rijdt niet via Marktkauf.
- De frequentie is afhankelijk van het tijdstip 1x/2 uur of 1x/3 uur.
Route
Halte | ||
Meppen, Bahnhof | ||
Meppen, Emsbrücke | ||
Meppen, ZOB Nagelshof | ||
Meppen, Marktkauf | ||
Meppen, Exter Düne | ||
Schwefingen, Abzweig Nödike | ||
Schwefingen, Ort | ||
Varloh, Schwefinger Straße | ||
Geeste, Einhaus | ||
Geeste, Varloher Straße/Busbahnhof | ||
Geeste, Dorf Winkler | ||
Dalum, ZOB | ||
Großer Sand, Kottheide | ||
Großer Sand, Ortschaft | ||
Schwartenpohl, Nord Süd Straße | ||
Schwartenpohl, Alt Schwartenpohl | ||
Wietmarschen, Grenzweg | ||
Wietmarschen, Lohnerbrucher Straße | ||
Wietmarschen, Am Markt | ||
Wietmarschen, Katholische Kirche | ||
Wietmarschen, Eichenstraße | ||
Wietmarschen, Schlackenbölt | ||
Wietmarschen, Am Moersfeld | ||
Wietmarschen, Möllendiek | ||
Klausheide, Modellflugplatz | ||
Klausheide, Petkuserstraße | ||
Klausheide, Wietmarscher Straße/Grünlandweg | ||
Nordhorn, Feldkamp L67 | ||
Nordhorn, Cohenstraße | ||
Nordhorn, Koelmanns Maate/Schulzentrum Deegfeld | ||
Nordhorn, Zum Wasserwerk | ||
Nordhorn, Nordfriedhof | ||
Nordhorn, Gymnasium Stadtring | ||
↓ | Nordhorn, Bahnhof | |
Nordhorn, Europaplatz | ||
Nordhorn, Firnhaberstraße | ||
Nordhorn, Heseper Weg | ||
Nordhorn, ZOB |