Lijn 601 Ridderkerk Prunuslaan - Barendrecht Postkantoor
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buurtbuslijn 601 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Bus Rotterdam |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Rijsoord |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | 92, 601 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur (kerst, zomer) |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 601 rijdt van Ridderkerk via Rijsoord naar afwisselend Barendrecht en het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam.
Dienstregeling
- Tijdens de spitsuren buiten de kerst- en zomervakantie wordt 2x/uur van/naar Barendrecht gereden en wordt niet van/naar het Maasstad Ziekenhuis gereden.
- Tijdens de daluren, op zaterdag en tijdens de kerst- en zomervakantie wordt 1x/uur van/naar Barendrecht en 1x/uur van/naar het Maasstad Ziekenhuis gereden.
Route
Halte | ||
Ridderkerk, Prunuslaan | ||
Ridderkerk, Eikendreef/Goudenregenlaan | ||
Ridderkerk, Goudenregenplantsoen | ||
Ridderkerk, De Riederborgh | ||
Ridderkerk, Beukenhof | ||
Ridderkerk, Doctor Colijnstraat | ||
Ridderkerk, Koningsplein | ||
Ridderkerk, Jan Luykenstraat | ||
Ridderkerk, Hortensiastraat | ||
Ridderkerk, Bloemenstraat | ||
Rijsoord, Mauritsstraat | ||
Rijsoord, Mauritsweg | ||
Rijsoord, 't Wapen van Rijsoord | ||
Rijsoord, Mauritsweg | ||
Rijsoord, De Beuken | ||
Rijsoord, Lagendijk | ||
Rijsoord, 't Zwaantje | ||
Rijsoord, Peuterspeelzaal | ||
Rijsoord, Voorweg | ||
Barendrecht, Station Boven | ||
Barendrecht, Station | ||
Barendrecht, Gouwe | ||
Barendrecht, De Kolk | ||
Barendrecht, Postkantoor | ||
Rijsoord, Melkhuisje | ||
Rotterdam, Reijerwaard | ||
Rotterdam, Molgerdijk | ||
Rotterdam, Maasstad Ziekenhuis |
Geschiedenis
Met ingang van 9 december 2018 werd de route van lijn 601 tussen Beverwaard en Ridderkerk West opgeheven.
Daarnaast ging lijn 601 voortaan tijdens de daluren en op zaterdag 1x/uur naar het Maasstad Ziekenhuis rijden, vanwege het opheffen van lijn 92. Tot slot kwamen in Barendrecht de route via Lavendelhof en de eindhalte Gemeentehuis te vervallen.